سفید کردن دندانها:

با توجه به افزایش روز افزون تمایل به انجام سفید کردن دندان در بیماران، دستگاه بلیچینگ یکی از ضروریات مطب های دندانپزشکی شده است. این دستگاه با تأثیر روی مواد Bleaching باعث آزاد سازی اکسیژن رادیکالی میشوند. این اکسیژن رادیکالی با سطح رنگی انامل واکنش داده و باعث تغییر و از بین رفتن تیره گی دندان میشود. 

چند پیشنهاد جذاب برای به حداکثر رساندن لذت بخشی درمان سفید کردن دندانها برای بیماران:

از آنجایی که این نوع درمان بطور متوسط بین ۴۰ الی ۶۰ دقیقه زمان میبرد. ممکن است هم برای دندانپزشک و هم برای بیمار خسته کننده باشد. یک پیشنهاد جذاب استفاده از هدفون های بی سیم است که قابلیت اتصال فلش مموری را هم داشته باشند.

حتما از یک آهنگ بیکلام آرام یا یک کتاب صوتی کوتاه (میکروبوک) استفاده کنید. طول کتاب صوتی خیلی بلند نباشد. تا بیمار دچار اثر زایگارنیک! نشود.

بالاترین سطح خدمت به بیمار در حین درمان بلیچینگ:

به جای صندلی یونیت یا صندلی معاینه معمولی از صندلی ماساژور استفاده کنید.! بله درست شنیدید صندلی ماساژور… با انجام چنین کاری، چنان تجربه ی لذت بخشی به بیمار می دهید که تا ابد از یادش نخواهد رفت. و خودش و بستگانش تا آخر عمر بیمارتان خواهند شد.

منشی چطور میتواند به این فرایند کمک کند؟

بسیاری از بیماران شما در سالروز رویداد های مهم زندگی شان مانند سالگرد ازدواج، روز تولد خود یا فرزندانشان و یا حتی والدینشان. به آتلیه می روند و عکس های خانوادگی می گیرند. چقدر خوب است اگر در این روز از دندانهای سفیدی هم برخوردار باشند. اگر منشی در حین پر کردن پرونده بیمار، این تاریخ ها را یادداشت کند و ۲ الی ۳ روز قبل از آن با آنها تماس بگیرد و سفید کردن دندان را با یک تخفیف فوق العاده به آنها پیشنهاد دهد. چه اتفاقی خواهد افتاد؟

علاوه بر اینکه عکس های او در آن روز بخصوص زیباتر خواهند شد. این کار شما را فراموش نخواهد کرد و تبدیل به مشتری همیشگی شما خواهد شد.

دندانپزشک نیز باید آفر هایی را برای این منظور در نظر بگیرد. مثلا ۵۰ درصد تخفیف سفید کردن دندانها. همچنین از طراح گرافیکی خود بخواهد فیلد هایی را به پرونده بیمار اضافه کند که در آن روز های مهم ثبت بشوند.

دغدغه های کرونایی بیماران

سوالات بیماران در دوران کرونا زیاد تر و حساس تر میشود. پس بهتر …